Áno, rozvádzame sa..

Áno, rozvádzame sa..

Vždy som k vám bola úprimná. Vždy ste na mojom blogu, v mojej knihe, na fcbkovej fanpage, alebo na instagrame čítali o mne pravdu. Mám zážitky, s ktorými sa chcem s vami podeliť a delím sa najmä o tie milé, veselé, pozitívne, plné energie a lásky. Tentoraz urobím výnimku a vyjadrím sa k téme, ku ktorej som doteraz hovorila minimum.

Od decembra sa do nás púšťa bulvár a vymýšľa si samé nezmysly a konšpirácie, prečo sme sa s Martinom rozišli. Jasné, treba si vymyslieť nejakú mladú milenku, aby to malo drive. Žiadna takáto osoba neexistuje. Martin si takéto jednanie nezaslúžil a viete, čo je najhoršie? Že s tým nič nevieme urobiť. Jednoducho bolo to na titulke nejakého denníka, tak to bude určite pravda. Je im jedno, že sme to pri každom jednom rozhovore dementovali. Boli sme na bratislavských módnych dňoch spolu..No a? Už vtedy sme nemali obrúčky na ruke a novinári si to aj všimli, ale nenapísali o tom, pretože by sa im to nehodilo k titulku, že sme „hrali divadielko“. Aké divadielko? Dvaja rozídení ľudia nemôžu ísť s kamarátmi na spoločenskú akciu? Lebo novinárom sa to zdá čudné?

A áno, tajili sme náš rozchod a mali sme na to plné právo, isté veci jednoducho na verejnosť nepatria. Aj tento článok som dlho zvažovala, či napíšem, alebo nie..Lenže, nedalo mi to. Sú veci, ku ktorým sa chcem vyjadriť bez vytrhnutia mojich citácií z konceptu, keď už nás teda prepierajú z ľava aj z prava. Náš vzťah bol krásny, bola to veľká láska, ani jeden z nás neľutuje jedinú sekundu nášho vzťahu. Snažili sme sa dať to do poriadku, ale nepodarilo sa nám to. Nie sme ani prvý a ani posledný pár. Nastal však moment, kedy treba prijať situáciu takú aká je, postaviť sa k nej hrdo čelom a nájsť spôsob, ako sa dá spolu fungovať ďalej. Hlavne kvôli dieťaťu. Nám dvom sa to darí a dostali sme sa do stavu, kedy spolu vieme korektne fungovať, pracovať, rozprávať sa o Miuške… Viac sa už k tejto téme vyjadrovať nebudem, myslím, že ani netreba. A prosím novinárov naozaj o korektnosť a nech si tie svoje „zdroje“ z okolia overujú, lebo mám pocit, že dnes už tam k nim môže zavolať ktokoľvek s akoukoľvek informáciou a oni to hneď bez premýšľania napíšu.

Želám všetkým príjemný večer a pokoj v duši 🙂

Vaša Miriam :-*

 

 

Ohodnoť Recept

4 komentáre

  1. Tazko sa bojuje s bulvarom a najlrosie su komentare ludi,ktori neziju s dotycnymi a vylievaju si svoje posudzovania a sudenia o ludoch,ktorych poznaju z obrazovky.

     
  2. Držím palce máte to ťažké ako rodinka. Milion ľudí sa denne rozvádza a rozchádza a je to život,no pre vás medialne známych je to dosť ťažké pretože bulvár a ľudia vás majú na očoch a preberajú vás. Držím palce a nič si z toho nerobte Mirka, žite si svoj život a užívajte pohodu. Buď vás ľudia príjmu so všetkým čo prežívate a podporia vás alebo vás ľudia odsúdia a títo nepatria do vášho sveta ani života. Držím palce a buďte sama sebou a kašlite na bulvár a neprajníkov

     
  3. Nie 🙁 najkrajší pár na celom svete !! Držím palce v živote a hlavne prajem krásny nový začiatok !’💝💞💟😘😘 pozdravujem

     

Napíš Koment